Svetkovina Duha Svetoga
27. svibnja 2015. – Svetkovina Duha Svetoga www.zupa-svetoga-antuna-bj.hr P. - BDM Majka Crkve U. - Sv. Filip Neri S. - Sv. Augustin Kanteberijski Č. - Sv. German Pariški P. - Sv. Euzebije i Polion S. - Sv. Ivana Arška Sljedeća nedjelje slavimo svetkovinu Presvetog Trojstva • U utorak, 12. svibnja je jedanaesti utorak posvećen Sv. Antunu Padovanskom. Svetu misu u 18h predvodi fra Marijan Glamočak, franjevac iz Vukovara. • Ovaj tjedan je kvatreni tjedan. Crkva moli za posvećenje ljudskog rada i za urod zemlje. . • Dar za obnovu naše crkve i samostana možete dati u sakristiji ili staviti u škrabicu pod korom. Hvala svima koji su darovali za obnovu naše crkve i samostana. • U sakristiji je novi broj GK, Veritas.