7. Uskrsna nedjelja
17. svibnja 2015. – 7. Uskrsna nedjelja www.zupa-svetoga-antuna-bj.hr P. - Sv. Feliks Kantalicijski U. - Sv. Celestin S. - Sv. Bernardin Sijenski Č. - Sv. Viktor P. - Sv. Rita S. - Sv. Deziderije Sljedeća nedjelje slavimo svetkovinu Duha Svetoga • U utorak, 12. svibnja je deseti utorak posvećen Sv. Antunu Padovanskom. Svetu misu u 18h predvodi fra Krunoslav Kocijan, franjevac iz Zagreba. • Jučer u 17h u našoj župi bilo je slavlje sv. Potvrde za šezdeset i jednog krizmanika. Sakrament sv. potvrde podijelio je generalni vikar naše biskupije mons. Stjepan Ptiček. • Danas je u našoj župi pod svetom misom slavlje Prve svete Pričesti za 59 naših prvopričesnika. Krizmanike i pričesnike preporučamo u vaše molitve. • Dar za obnovu naše crkve i samostana možete dati u sakristiji ili staviti u škrabicu pod korom. Hvala svima koji su darovali za obnovu naše crkve i samostana. • U sakristiji je novi broj GK, Veritas.