3. Korizmena nedjelja

Petak - Sv. Eufrazija

Subota – Sv. Matilda Saksonska

Nedjelja – 4. korizmena nedjelja

·        Kroz korizmu pobožnost križnog puta je srijedom, petkom i nedjeljom u 17.30 sati.

·         Povodom 500. obljetnice rođenja sv. Terezije Avilske u našu katedralu sv. Terezije dolaze relikvije sv. Terezije Avilske. Počast relikvijama sv. Terezije možete iskazati tijekom cijelog današnjeg dana.

·        Svoje bolesne i starije prijavite za uskrsnu ispovijed koja će po kućama biti u petak, 20. ožujka u prijepodnevnim satima.

·        Velika uskrsna ispovijed u našoj crkvi je u subotu, 28. ožujka 2015. u 11.30 i u 16h.

·        U utorak, 17. ožujka započinje pobožnost 13. utoraka u čast sv. Antunu Padovanskog.

·        I ove godine organiziramo Hodočašće u Svetište sv. Antuna u Padovu. Polazak je u petak, 17. travnja u 23h. Cijena autobusne karte je 220 kn. Prijave su u župnom uredu utorkom i petkom.

·        U tijeku je akcija Hrvatskog Caritasa "Tjedan solidarnosti sa crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini". U sklopu te akcije je prikupljanje dobrovoljnih priloga koje možete staviti u označenu škrabicu pod korom.

·        Pozivamo vas na Križni put Bjelovarskog dekanata u subotu, 14. ožujka 2015. u 10h koji polazi iz župne crkve u Velikom Trojstvu. Završava svetom misom u 17h u župnoj crkvi u Velikom Trojstvu.

·        Pozivamo djecu na probe pjevanja subotom u 16.30h.

·        Kursiljo - Mali tečaj kršćanstva poziva na duhovnu obnovu u našoj župi u ovu srijedu, 11. ožujka u 18.30h. Obnovu vodi vlč. Andrija Vrane.

·        Od katoličkog tiska u sakristiji imamo Glas koncila.

·        Hvala svima koji su darovali za obnovu naše crkve i samostana.