10. rujna 2017 – 23. nedjelja kroz godinu

Ovaj tjedan  slavi se u Katoličkoj Crkvi:

P– Sv. Nikola Tolentinski

U– Ime Marijino

S– Sv. Ivan Zlatousti

Č. – Uzvišenje sv. Križa

P- Gospa Žalosna

S- Sv. Kornelije, papa i Ciprijan, biskup -mučenici

Svakog utorka na početku svete mise molimo molitvu sv. Antunu. Ovog tjedna na samostanskom kapitulu braća ovog samostana odlučila su da ćemo  od ovog utorka molitvu  započeti 15 minuta prije svete mise kako bi mogli izmoliti čitavu krunicu sv. Antunu.

Nakon ljetnog skraćenog radnog vremena, od utorka uredovno vrijeme župnog ureda bit će prije podne od 9 – 11 sati te poslije podne od 17 – 17. 45 sati.

U utorak 12. rujna napunit će se 4 godine od smrti našega župnika p. Josipa Vrbanca. Sveta misa za +og p. Josipa biti će u 18h.

Od utorka započinje upis djece sa područja naše župe za sakrament prve svete pričesti i krizme. Upis traje kroz mjesec rujan od utorka do subote u župnom uredu, u uredovno vrijeme 9-11h i 17 – 17.45h.

U Četvrtak nakon večernje svete mise je redovito Euharistijsko klanjanje.

Od tiska izišao je novi broj Glasa Koncila

HVALA SVIM DOBROČINITELJIMA CRKVE I SAMOSTANA